Napravio probleme Zvezdi, pa jasno poručio: Nije lako igrati sa timom koji se brani!
Strelac četvrtog gola u Milanu... Mehdi Taremi, Foto: IPA Sport/ABACA / Abaca Press / Profimedia

liga sampiona

Nije krio zadovoljstvo

Mehdi Taremi, fudbaler Intera, sumirao je utiske posle pobede nad Crvenom zvezdom.

Crvena zvezda je ubedljivo poražena u Milanu od Intera, rezultatom 4:0, u utakmici drugog kola Lige šampiona. Strelac poslednjeg, četvrtog gola, bio je Mehdi Taremi i on je nakon susreta sumirao utiske i rekao: - Kada igrate protiv tima koji se brani i stoji nazad, nimalo nije lako. Mislim da smo igrali dobro, timski u prvom poluvremnenu i uradili ono što smo želeli. U drugom poluvremenu je utakmica bila otvorenija i dobro je za nas što smo imali više šansi - poručio je Taremi.